Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, managed, gigabit ethernet, 16X RJ45, 8X 100/1000basesf - 2682370000
Artikelnummer: 24149683 | Fabrikantnummer: 2682370000 | EAN: 4050118692341
Het productnummer van de fabrikant is 2682370000. Het EAN nummer is 4050118692341. Het interne artikelnummer is 24149683.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Industrial Ethernet
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Hoogte | 154 mm |
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Layer 3 | Nee |
| Layer 2 | Ja |
| Managebaar | Ja |
| Power over Ethernet | Overig |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 16 |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 8 |
| Breedte | 96.4 mm |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Diepte | 108.5 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Weidmuller RM-kit kit for 19"-rack mounting
Artikelnummer: 20836229
Fabrikantnummer: 1241440000
Weidmuller Network switch managed fast ethernet number of ports: 16X RJ45 °C
Artikelnummer: 20833294
Fabrikantnummer: 1241100000
Weidmuller Network switch managed gigabit ethernet number of ports: 16 * RJ45
Artikelnummer: 20835999
Fabrikantnummer: 1241320000
Weidmuller Network switch managed fast ethernet number of ports: 16X RJ45,-4
Artikelnummer: 22374881
Fabrikantnummer: 1286820000
Weidmuller Network switch managed gigabit ethernet number of ports: 16 * RJ45
Artikelnummer: 22374891
Fabrikantnummer: 1286970000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 24149683
Fabrikantnummer: 2682370000