Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, managed poe, gigabit ethernet, 22X RJ45 10/100/1000bas - 3109780000
Artikelnummer: 26636682 | Fabrikantnummer: 3109780000 | EAN: 4099987187954
Omschrijving
Network switch, managed PoE, Gigabit Ethernet, 22x RJ45 10/100/1000BAS
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 3109780000. Het EAN nummer is 4099987187954. Het interne artikelnummer is 26636682.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Industrial Ethernet
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | 19" inbouw |
| Diepte | 343 mm |
| Breedte | 433 mm |
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Layer 3 | Nee |
| Layer 2 | Ja |
| Managebaar | Nee |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 24 |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 24 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 2 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 4 |
| Hoogte | 44.45 mm |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Redundante stroomvoorziening | Nee |
| Compatibel met Grade2TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Compatibel met Grade3TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Max. opgenomen vermogen | W |
| Max. PoE-vermogen | W |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, managed poe, gigabit ethernet, 22X RJ45 10/100/1000bas
Artikelnummer: 26636682
Fabrikantnummer: 3109780000