Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, unmanaged, gigabit ethernet, 16X RJ45, -40 °C...75 °C, - 2908120000
Artikelnummer: 26636574 | Fabrikantnummer: 2908120000 | EAN: 4099986847835
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Network switch, unmanaged, Gigabit Ethernet, 16x RJ45, -40 °C...75 °C,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2908120000. Het EAN nummer is 4099986847835. Het interne artikelnummer is 26636574.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Industrial Ethernet
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Diepte | 95 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Hoogte | 114 mm |
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Layer 3 | Nee |
| Max. PoE-vermogen | 0 W |
| Layer 2 | Ja |
| Managebaar | Nee |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 16 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Redundante stroomvoorziening | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Compatibel met Grade2TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Compatibel met Grade3TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Max. opgenomen vermogen | W |
| Aantal max. stapelbare switches | |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, unmanaged, gigabit ethernet, 16X RJ45, -40 °C...75 °C,
Weidmuller RM-kit kit for 19"-rack mounting
Weidmuller RM-kit kit for 19"-rack mounting
Weidmuller RM-kit kit for 19"-rack mounting
Artikelnummer: 20836229
Fabrikantnummer: 1241440000
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, unmanaged, gigabit ethernet, 16X RJ45, -40 °C...75 °C,
Artikelnummer: 26636574
Fabrikantnummer: 2908120000