Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, lite managed, fast ethernet, 4 X RJ45, 2 * SC single-M - 2682270000
Artikelnummer: 23891512 | Fabrikantnummer: 2682270000 | EAN: 4050118692440
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Network switch, lite managed, Fast Ethernet, 4 x RJ45, 2 * SC Single-m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2682270000. Het EAN nummer is 4050118692440. Het interne artikelnummer is 23891512.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Industrial Ethernet
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Breedte | 54.2 mm |
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Layer 3 | Nee |
| Layer 2 | Ja |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 4 |
| Managebaar | Ja |
| Power over Ethernet | Overig |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 2 |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Hoogte | 145.4 mm |
| Diepte | 107.1 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, lite managed, fast ethernet, 4 X RJ45, 2 * SC single-M
Weidmuller RM-kit kit for 19"-rack mounting
Weidmuller RM-kit kit for 19"-rack mounting
Weidmuller RM-kit kit for 19"-rack mounting
Artikelnummer: 20836229
Fabrikantnummer: 1241440000
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, lite managed, fast ethernet, 4 X RJ45, 2 * SC single-M
Artikelnummer: 23891512
Fabrikantnummer: 2682270000