Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, unmanaged, fast ethernet, 14X RJ45, 2X slots 100basesf - 2682160000
Artikelnummer: 23891516 | Fabrikantnummer: 2682160000 | EAN: 4050118692556
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Network switch, unmanaged, Fast Ethernet, 14x RJ45, 2x Slots 100BaseSF
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2682160000. Het EAN nummer is 4050118692556. Het interne artikelnummer is 23891516.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Industrial Ethernet
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Breedte | 74 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Layer 3 | Nee |
| Layer 2 | Ja |
| Managebaar | Nee |
| Aantal overige poorten | 2 |
| Power over Ethernet | Overig |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 14 |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Redundante stroomvoorziening | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Compatibel met Grade2TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Compatibel met Grade3TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Max. opgenomen vermogen | W |
| Max. PoE-vermogen | W |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, unmanaged, fast ethernet, 14X RJ45, 2X slots 100basesf
Weidmuller RM-kit kit for 19"-rack mounting
Weidmuller RM-kit kit for 19"-rack mounting
Weidmuller RM-kit kit for 19"-rack mounting
Artikelnummer: 20836229
Fabrikantnummer: 1241440000
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, unmanaged, fast ethernet, 14X RJ45, 2X slots 100basesf
Artikelnummer: 23891516
Fabrikantnummer: 2682160000