Weidmuller THM MT30X schakelkast leeg 160x350x100mm wandbevestiging - 0342600000
Artikelnummer: 21490038 | Fabrikantnummer: 0342600000 | EAN: 4008190471392
Omschrijving
Metal housing, Width: 350 mm, Height: 160 mm, Depth: 100 mm, untreated
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0342600000. Het EAN nummer is 4008190471392. Het interne artikelnummer is 21490038.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Klippon K (aluminium empty enclosur
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Breedte | 350 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Materiaal | Aluminium |
| RAL-nummer | 7001 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Hoogte | 160 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 100 mm |
| Met ventilatiedeur/-dak | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Vrijstaand | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal sloten | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 8 W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 5.6 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 0.56 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 5.04 N |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller THM MT30X schakelkast leeg 160x350x100mm wandbevestiging
Artikelnummer: 21490038
Fabrikantnummer: 0342600000