Weidmuller Klippon schakelkast leeg 45x50x30mm wandbevestiging - 9529090000
Artikelnummer: 23110790 | Fabrikantnummer: 9529090000 | EAN: 4008190918002
Omschrijving
Metal housing, Width: 50 mm, Height: 45 mm, Depth: 30 mm, Powder-coate
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 9529090000. Het EAN nummer is 4008190918002. Het interne artikelnummer is 23110790.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Klippon K (aluminium empty enclosur
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 50 mm |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Materiaal | Aluminium |
| RAL-nummer | 7001 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 30 mm |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 45 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Met ventilatiedeur/-dak | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vrijstaand | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal sloten | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 6 W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 0.225 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 0.023 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 0.203 N |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Klippon schakelkast leeg 45x50x30mm wandbevestiging
Artikelnummer: 23110790
Fabrikantnummer: 9529090000