Weidmuller Klippon schakelkast leeg 160x260x91mm wandbevestiging - 9529250000
Artikelnummer: 23110800 | Fabrikantnummer: 9529250000 | EAN: 4008190918149
Omschrijving
Metal housing, Width: 260 mm, Height: 160 mm, Depth: 91 mm, Powder-coa
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 9529250000. Het EAN nummer is 4008190918149. Het interne artikelnummer is 23110800.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Klippon K (aluminium empty enclosur
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Breedte | 260 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| RAL-nummer | 7001 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Hoogte | 160 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met montageplaat | Nee |
| Met ventilatiedeur/-dak | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Diepte | 91 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vrijstaand | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal sloten | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 6 W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 4.16 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 0.416 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 3.744 N |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Klippon schakelkast leeg 160x260x91mm wandbevestiging
Artikelnummer: 23110800
Fabrikantnummer: 9529250000