Weidmuller SCHKRELS RCI424R24 - 8870210000
Artikelnummer: 23297506 | Fabrikantnummer: 8870210000 | EAN: 4032248613571
Het productnummer van de fabrikant is 8870210000. Het EAN nummer is 4032248613571. Het interne artikelnummer is 23297506.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
RIDERSERIES RCI
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Breedte | 13 mm |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 29 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Diepte | 25.6 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 21.6 - 28.8 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Max. inschakelstroom | A |
| Nom. stroom | A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 23297506
Fabrikantnummer: 8870210000
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.