Weidmuller A-series Multi-Tier modular terminal, push in, dark beige, 2.5 MM², 800 V, numb - 2847640000
Artikelnummer: 24166337 | Fabrikantnummer: 2847640000 | EAN: 4064675457183
Omschrijving
Multi-tier modular terminal, PUSH IN, dark beige, 2.5 mm², 800 V, Numb
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2847640000. Het EAN nummer is 4064675457183. Het interne artikelnummer is 24166337.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 56.5 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Beige |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 108 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.1 mm |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller A-series Multi-Tier modular terminal, push in, dark beige, 2.5 MM², 800 V, numb
Artikelnummer: 24166337
Fabrikantnummer: 2847640000