Weidmuller THM MT30X verbindingsrijgklem 0,5-2,5MM² eendr. 0,5-2,5MM² meerdr. groen/geel - 2428550000
Artikelnummer: 20841793 | Fabrikantnummer: 2428550000 | EAN: 4050118438239
Omschrijving
Weidmüller verbindingsrijgklem, groen/geel, (hxbxd) 116x5.1x64.5mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.5 - 2.5mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting steekaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting steekaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.5 - 4mm²,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2428550000. Het EAN nummer is 4050118438239. Het interne artikelnummer is 20841793.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Steekklemaansluiting |
| Hoogte | 116 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Diepte | 64.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.1 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller THM MT30X verbindingsrijgklem 0,5-2,5MM² eendr. 0,5-2,5MM² meerdr. groen/geel
Artikelnummer: 20841793
Fabrikantnummer: 2428550000