Weidmuller THM MT30X verbindingsrijgklem 0,5-4MM² eendr. blauw - 1798330000
Artikelnummer: 20831366 | Fabrikantnummer: 1798330000 | EAN: 4032248244232
Omschrijving
Weidmüller verbindingsrijgklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1798330000. Het EAN nummer is 4032248244232. Het interne artikelnummer is 20831366.
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Z-series
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering langsscheiding | Zwenkbaar |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 67 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Hoogte | 117 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.13 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.13 - 4 mm² |
| Breedte | 5.1 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.13 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.13 - 4 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller THM MT30X verbindingsrijgklem 0,5-4MM² eendr. blauw
Artikelnummer: 20831366
Fabrikantnummer: 1798330000