Weidmuller OMNIMATE Housing - MICROBOX Din Rail housing (small housing), width: 6.1 , ip20, pa 66/6, pebble G - 1925760000
Artikelnummer: 26638748 | Fabrikantnummer: 1925760000 | EAN: 4032248567973
Omschrijving
DIN rail housing (Small housing), Width: 6.1 , IP20, PA 66/6, Pebble g
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1925760000. Het EAN nummer is 4032248567973. Het interne artikelnummer is 26638748.
| Klasse |
Elektronicabehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
OMNIMATE Housing - MICROBOX
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-nummer | 7032 |
| Breedte | 6.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met afscherming | Nee |
| Hoogte | 97.8 mm |
| Type behuizing | Gesloten |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Diepte | 92.4 mm |
| Met ventilatieopeningen | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller OMNIMATE Housing - MICROBOX Din Rail housing (small housing), width: 6.1 , ip20, pa 66/6, pebble G
Artikelnummer: 26638748
Fabrikantnummer: 1925760000