Weidmuller OMNIMATE Housing - series CH20M Flip Cover (modular housing), width: 12.5 , plastic, transparent - 1104250000
Artikelnummer: 26638719 | Fabrikantnummer: 1104250000 | EAN: 4032248878581
Het productnummer van de fabrikant is 1104250000. Het EAN nummer is 4032248878581. Het interne artikelnummer is 26638719.
| Klasse |
Elektronicabehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
OMNIMATE Housing - series CH20M
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 12.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Overig |
| Met afscherming | Nee |
| Diepte | 6 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Type behuizing | Gesloten |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Met ventilatieopeningen | Nee |
| Hoogte | 86.3 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Weidmuller Esg 8/13.5/43.3 sai au device markers multicard 13.5x8 MM polyam
Artikelnummer: 11613799
Fabrikantnummer: 1912130000
Weidmuller Device marking 8 MM printed characters: to customer specification P
Artikelnummer: 21490133
Fabrikantnummer: 1038860000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26638719
Fabrikantnummer: 1104250000