Weidmuller OMNIMATE Housing - series CH20M Side Element (modular housing), width: 12.5 , ip20 in installed state, - 1104210000
Artikelnummer: 26638717 | Fabrikantnummer: 1104210000 | EAN: 4032248878772
Omschrijving
Side element (Modular housing), Width: 12.5 , IP20 in installed state,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1104210000. Het EAN nummer is 4032248878772. Het interne artikelnummer is 26638717.
| Klasse |
Elektronicabehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
OMNIMATE Housing - series CH20M
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-nummer | 9011 |
| Breedte | 12.5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Met afscherming | Nee |
| Type behuizing | Gesloten |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Hoogte | 22.8 mm |
| Met ventilatieopeningen | Ja |
| Diepte | 105.5 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller OMNIMATE Housing - series CH20M Side Element (modular housing), width: 12.5 , ip20 in installed state,
Artikelnummer: 26638717
Fabrikantnummer: 1104210000