Weidmuller RIJGKLVRB PRV 4 BL 35X15 RT - 1267890000
Artikelnummer: 23297222 | Fabrikantnummer: 1267890000 | EAN: 4032248112753
Omschrijving
Weidmüller verbindingsrijgklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1267890000. Het EAN nummer is 4032248112753. Het interne artikelnummer is 23297222.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
P-series
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 70 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Aantal aansluitniveaus | 4 |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Diepte | 54.5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Breedte | 9.2 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product