Weidmuller A-serie verbindingsrijgklem beige - 2506370000
Artikelnummer: 22381115 | Fabrikantnummer: 2506370000 | EAN: 4050118520750
Omschrijving
Single- and multi-pole terminal strip, PUSH IN, dark beige, 6 mm², 41
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2506370000. Het EAN nummer is 4050118520750. Het interne artikelnummer is 22381115.
| Klasse |
Kroonklemmenstrook
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Beige |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Aantal polen | 10 |
| Boorgatafstand centrisch | 0 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per pool | 6 |
| Hoogte | 85.5 mm |
| Breedte | 49 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product