Weidmuller A-series Potential Distributor terminal, push in, dark beige, beige, 1.5 MM², 1 - 2683440000
Artikelnummer: 23426843 | Fabrikantnummer: 2683440000 | EAN: 4064675008316
Omschrijving
Potential distributor terminal, PUSH IN, dark beige, beige, 1.5 mm², 1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2683440000. Het EAN nummer is 4064675008316. Het interne artikelnummer is 23426843.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Beige |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 85.5 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 6 |
| Breedte | 3.5 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 17.5 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller A-series Potential Distributor terminal, push in, dark beige, beige, 1.5 MM², 1
Artikelnummer: 23426843
Fabrikantnummer: 2683440000