Weidmuller Power Supply in enclosure, ip65, in complete state, 10a, 24 V, DC, idc - 2743440000
Artikelnummer: 26638756 | Fabrikantnummer: 2743440000 | EAN: 4064675038375
Het productnummer van de fabrikant is 2743440000. Het EAN nummer is 4064675038375. Het interne artikelnummer is 26638756.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 196 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 196 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| 1e Secundaire spanning | 22.5 - 28.8 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| Opgenomen vermogen | VA |
| 2e Secundaire spanning | - V |
| 3e Secundaire spanning | - V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | - V |
| Max. uitgangsstroom 2 | A |
| Max. uitgangsstroom 3 | A |
| Nom. uitgangsspanning 2 | V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Max. uitgangsstroom 1 | A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Weidmuller DG D0 PT6 fieldpower? ip 65
Artikelnummer: 20280293
Fabrikantnummer: 4323240000
Weidmuller RKDG D11 PT6 fieldpower round ip65 9 MM-11 MM
Artikelnummer: 20280296
Fabrikantnummer: 4323210000
Weidmuller RKDG D9 PT6 fieldpower round ip65 7.5 MM-9 MM
Artikelnummer: 20280356
Fabrikantnummer: 4329610000
Weidmuller RKDG D15 PT6 fieldpower? round ip 65 13 MM-15 MM
Artikelnummer: 20280377
Fabrikantnummer: 4323220000
Weidmuller Kabelmantelstripper
Artikelnummer: 10436821
Fabrikantnummer: 9001540000
Weidmuller RKDG D13 PT6 fieldpower round ip65 11 MM-13 MM
Artikelnummer: 20280352
Fabrikantnummer: 4323230000
Weidmuller Fieldpower adapter lockable housing
Artikelnummer: 21491129
Fabrikantnummer: 1532210000
Weidmuller Fieldpower adapter
Artikelnummer: 21491128
Fabrikantnummer: 1532200000
Weidmuller Tools assembly tool
Artikelnummer: 22376399
Fabrikantnummer: 1479120000
Weidmuller THM MT30X wartel lichtgrijs 6/12MM kunststof
Artikelnummer: 22377555
Fabrikantnummer: 1772300000
Weidmuller Fieldpower ip65 15-17MM
Artikelnummer: 22381763
Fabrikantnummer: 4324010000
Weidmuller Locknut for cable gland (plastic) M 2 6 MM light grey
Artikelnummer: 22377559
Fabrikantnummer: 1772460000
Weidmuller 9204190000 sheathng STRPR am16 D
Artikelnummer: 23109938
Fabrikantnummer: 9204190000
Slotted Screwdriver, blade thickness (a): 0.6 MM, blade width (B): 3.5
Artikelnummer: 23430927
Fabrikantnummer: 2749340000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26638756
Fabrikantnummer: 2743440000