Weidmuller PRObas Power Supply, power supply, switch-mode power supply unit, 240 W, 5 A - 2838470000
Artikelnummer: 23849983 | Fabrikantnummer: 2838470000 | EAN: 4064675444169
Omschrijving
Power supply, Power supply, switch-mode power supply unit, 240 W, 5 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2838470000. Het EAN nummer is 4064675444169. Het interne artikelnummer is 23849983.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
PRObas
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 52 mm |
| Inbouwbreedte | 54 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Hoogte | 130 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Diepte | 100 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 110 - 370 V |
| 1e Secundaire spanning | 36 - 56 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Breedte in module-eenheden | |
| 2e Secundaire spanning | - V |
| 3e Secundaire spanning | - V |
| Max. uitgangsstroom 2 | A |
| Max. uitgangsstroom 3 | A |
| Nom. uitgangsspanning 2 | V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | A |
| Opgenomen vermogen | 252.63 VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller PRObas Power Supply, power supply, switch-mode power supply unit, 240 W, 5 A
Artikelnummer: 23849983
Fabrikantnummer: 2838470000