Weidmuller Pro DCDC 480W 24V 20a power supply DC/DC converter 480 W - 2001820000
Artikelnummer: 21263188 | Fabrikantnummer: 2001820000 | EAN: 4050118384000
Omschrijving
DC/DC converter, DC/DC converter, 24 V DC, 24 V DC ± 1 %, 480 W, typ.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2001820000. Het EAN nummer is 4050118384000. Het interne artikelnummer is 21263188.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
PRO DC/DC
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 75 mm |
| Inbouwbreedte | 135 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Kortsluitvast | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Inbouwhoogte | 230 mm |
| 1e Secundaire spanning | 22.5 - 29.5 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 18 - 32 V |
| Opgenomen vermogen | 516.1 VA |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Pro DCDC 480W 24V 20a power supply DC/DC converter 480 W
Artikelnummer: 21263188
Fabrikantnummer: 2001820000