Weidmuller PROtop Power Supply, 480 W, 10 A @ 60 °C - 2467150000
Artikelnummer: 23611236 | Fabrikantnummer: 2467150000 | EAN: 4050118482058
Het productnummer van de fabrikant is 2467150000. Het EAN nummer is 4050118482058. Het interne artikelnummer is 23611236.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
ProTOP
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 68 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 400 - 500 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 400 - 500 V |
| 1e Secundaire spanning | 45 - 56 V |
| Opgenomen vermogen | 510.6 VA |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 450 - 500 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| 2e Secundaire spanning | - V |
| 3e Secundaire spanning | - V |
| Max. uitgangsstroom 2 | A |
| Max. uitgangsstroom 3 | A |
| Nom. uitgangsspanning 2 | V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Weidmuller Electronics housings mounting adapter,
Artikelnummer: 20836263
Fabrikantnummer: 1251310000
Weidmuller CP A walladapter 45MM fixation (power supply)
Artikelnummer: 21263237
Fabrikantnummer: 1461850000
Weidmuller End bracket wemid black mounting rail: TS 35 screwed
Artikelnummer: 22376395
Fabrikantnummer: 1478990000
Weidmuller End bracket wemid black mounting rail: TS 35 screwed
Artikelnummer: 22376396
Fabrikantnummer: 1479000000
Weidmuller PROtop Communication Module (power supply), canopen
Artikelnummer: 23611274
Fabrikantnummer: 2467340000
Weidmuller PROtop Communication Module (power supply), canopen, plug-on module
Artikelnummer: 23611261
Fabrikantnummer: 2467320000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 23611236
Fabrikantnummer: 2467150000