Weidmuller PV-Next Combiner Box (photovoltaik), PV next, 1000 V, 1 MPP, 3 inputs / 3 outp - 2925850000
Artikelnummer: 26693538 | Fabrikantnummer: 2925850000 | EAN: 4099986642072
Het productnummer van de fabrikant is 2925850000. Het EAN nummer is 4099986642072. Het interne artikelnummer is 26693538.
| Klasse |
Fotovoltaische DC Stringbox
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
PV-Next
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK08 |
| Breedte | 300 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Met aardingspunten | Nee |
| Hoogte | 340 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Type invoer | Overig |
| Testklasse type 3 | Nee |
| Testklasse type 1 | Ja |
| Max. uitgangsstroom | 0 A |
| Incl. lastscheider | Ja |
| Voor zekeringsgrootte | 10x38 mm |
| Max. ingangsspanning DC | 1000 V |
| String beveiliging | 2-polig |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 45 °C |
| Type zekering | gPV |
| Aantal leidinginvoeringen | |
| Zekeringwaarde ingang | A |
| Aantal inputs per MPP tracker | |
| Aantal outputs per MPP tracker | |
| Aansluitwijze | MC4-Evo 2 |
| Aantal ondersteunde MPP trackers | 1 |
| Max. ingangsstroom per string | 45 A |
| Categorieën |
Pv verdeler box
Zonne energie |
Weidmuller Multi stripax knip- en striptang
Artikelnummer: 20769403
Fabrikantnummer: 1190490000
Weidmuller Universal dust cap black
Artikelnummer: 20453954
Fabrikantnummer: 1254870000
Weidmuller Cutting tool one-hand mechanical 14 MM
Artikelnummer: 20832097
Fabrikantnummer: 1157820000
Weidmuller PV-stick male push-in connector
Artikelnummer: 20573624
Fabrikantnummer: 1303490000
Weidmuller PV-stick female push-in connector 10 stuks
Artikelnummer: 20571810
Fabrikantnummer: 1303450000
Weidmuller FPC (polycarbonate empty enclosure) mounting foot fixing lugs heigh
Artikelnummer: 23110836
Fabrikantnummer: 9536040000
Weidmuller Rain Hood (housing), sun cover, switch disconnector, 341 X 324.5 X 136
Artikelnummer: 26636703
Fabrikantnummer: 8000143252
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26693538
Fabrikantnummer: 2925850000