Weidmuller QL 10 RSF1+2 sak series - 0341700000
Artikelnummer: 22371738 | Fabrikantnummer: 0341700000 | EAN: 4008190003173
Omschrijving
Cross-connector (terminal), when screwed in, grey, 20 A, Number of pol
Het productnummer van de fabrikant is 0341700000. Het EAN nummer is 4008190003173. Het interne artikelnummer is 22371738.
Aanvullende informatie
SAK-serie
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
SAK Series
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Aantal overbrugde klemmen | 10 |
| Montagewijze | Schroefbaar |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Rastermaat | 8 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product