Weidmuller Rain Hood (housing), sun cover, switch disconnector, 441 X 224.5 X 136 - 8000143248
Artikelnummer: 26636702 | Fabrikantnummer: 8000143248 | EAN: 4099987111874
Omschrijving
Rain hood (Housing), Sun cover, Switch disconnector, 441 x 224.5 x 136
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 8000143248. Het EAN nummer is 4099987111874. Het interne artikelnummer is 26636702.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7001 |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 400 mm |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Met ontluchting | Ja |
| Breedte | 441 mm |
| Diepte | 136.5 mm |
| Hoogte | 224.5 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 132 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Rain Hood (housing), sun cover, switch disconnector, 441 X 224.5 X 136
Artikelnummer: 26636702
Fabrikantnummer: 8000143248