Weidmuller Schakelrelais nom.stuurstroomsp.184-253V ac 4 wiss.cont. - 2576060000
Artikelnummer: 22381514 | Fabrikantnummer: 2576060000 | EAN: 4050118585810
Omschrijving
Relay module, 230 V AC, red LED, 4 CO contact (AgNi flash gold-plated)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2576060000. Het EAN nummer is 4050118585810. Het interne artikelnummer is 22381514.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
D-SERIES DRM
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Breedte | 30.6 mm |
| Materiaal contact | Overige niet-koperlegeringen |
| Hoogte | 101.8 mm |
| Diepte | 82.3 mm |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 184 - 253 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 184 - 253 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Schakelrelais nom.stuurstroomsp.184-253V ac 4 wiss.cont.
Artikelnummer: 22381514
Fabrikantnummer: 2576060000