Weidmuller THM MT30X schakelrelais DC 2 wiss.cont. - 1218390000
Artikelnummer: 21490607 | Fabrikantnummer: 1218390000 | EAN: 4050118002409
Omschrijving
Relay module, 24 V DC ±10 %, Green LED, 2 CO contacts forcibily guided
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1218390000. Het EAN nummer is 4050118002409. Het interne artikelnummer is 21490607.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
RIDERSERIES FG
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 16 mm |
| Met dwanggeleide contacten | Ja |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Materiaal contact | Overige koperlegeringen |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte | 98.1 mm |
| Diepte | 63.8 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller THM MT30X schakelrelais DC 2 wiss.cont.
Artikelnummer: 21490607
Fabrikantnummer: 1218390000