Weidmuller PWR schakelrelais DC - 1219490000
Artikelnummer: 22374271 | Fabrikantnummer: 1219490000 | EAN: 4032248998944
Omschrijving
Relay module, 48 V DC, Green LED, 1 NO contact (AgSnO) , 277 V AC, 30
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1219490000. Het EAN nummer is 4032248998944. Het interne artikelnummer is 22374271.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
D-SERIES PWR
Toon alle producten in deze serie |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Diepte | 55 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 34 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Type schakelcontact | Dubbel contact |
| Beschermingsgraad (IP) | IP10 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Breedte | 50.5 mm |
| Materiaal contact | Overige niet-koperlegeringen |
| Nom. stuurspanning bij DC | 43.2 - 52.8 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product