Weidmuller THM MT30X schakelrelais DC 3 wiss.cont. - 2450470000
Artikelnummer: 22380389 | Fabrikantnummer: 2450470000 | EAN: 4050118464443
Omschrijving
Miniature industrial relay, 24 V DC, No, 3 CO contact without test but
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2450470000. Het EAN nummer is 4050118464443. Het interne artikelnummer is 22380389.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
RIDERSERIES RCM
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Diepte | 29 mm |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 28 mm |
| Breedte | 22.5 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Max. inschakelstroom | A |
| Nom. stroom | A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller THM MT30X schakelrelais DC 3 wiss.cont.
Artikelnummer: 22380389
Fabrikantnummer: 2450470000