Weidmuller Relay socket ip2 24 V DC ±2 % free-wheel diode reverse polarity PR - 1124100000
Artikelnummer: 22373692 | Fabrikantnummer: 1124100000 | EAN: 4032248906048
Omschrijving
Relay socket, IP20, 24 V DC ±20 %, Free-wheeling diode, Reverse polari
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1124100000. Het EAN nummer is 4032248906048. Het interne artikelnummer is 22373692.
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
TERMSERIES
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 12.8 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Ja |
| Aantal pins | 8 |
| Hoogte | 90.5 mm |
| Diepte | 87.8 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Relay socket ip2 24 V DC ±2 % free-wheel diode reverse polarity PR
Artikelnummer: 22373692
Fabrikantnummer: 1124100000