Weidmuller Relay socket ip20 24-230 V uc ±10 % rectifier 2 co contact 10 A, - 1124070000
Artikelnummer: 22373690 | Fabrikantnummer: 1124070000 | EAN: 4032248906024
Omschrijving
Relay socket, IP20, 24…230 V UC ±10 %, Rectifier, 2 CO contact , 10 A,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1124070000. Het EAN nummer is 4032248906024. Het interne artikelnummer is 22373690.
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
TERMSERIES
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 12.8 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Ja |
| Aantal pins | 8 |
| Diepte | 87.8 mm |
| Hoogte | 89.6 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Relay socket ip20 24-230 V uc ±10 % rectifier 2 co contact 10 A,
Artikelnummer: 22373690
Fabrikantnummer: 1124070000