Weidmuller Round plug ,built-in (with cable) socket M12 no. of poles: 5 2 M, - 1222270000
Artikelnummer: 22374346 | Fabrikantnummer: 1222270000 | EAN: 4050118005905
Omschrijving
Round plug ,Built-in (with cable), Socket connector, M12, Number of po
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1222270000. Het EAN nummer is 4050118005905. Het interne artikelnummer is 22374346.
| Klasse |
Ronde connector, inbouw (met kabel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Aantal polen | 5 |
| Coating behuizing | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal behuizing | Zink |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Aderdoorsnede | 0.25 mm² |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP68 |
| Met PE-aansluiting | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Aantal stuurcontacten | 5 |
| Aantal vermogenscontacten | 5 |
| Inschroefdraad | M12 |
| Kabellengte | 2 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Round plug ,built-in (with cable) socket M12 no. of poles: 5 2 M,
Artikelnummer: 22374346
Fabrikantnummer: 1222270000