Weidmuller Round plug (field customisable) pin straight crimp connection M12, - 1380540000
Artikelnummer: 22375659 | Fabrikantnummer: 1380540000 | EAN: 4050118182361
Omschrijving
Round plug (field customisable), M12, D-coded, Crimp connection, Numbe
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1380540000. Het EAN nummer is 4050118182361. Het interne artikelnummer is 22375659.
| Klasse |
Ronde connector, veldzijdig confectioneerbaar (industrieconnector)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Coating behuizing | Overig |
| Met status-indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Contactuitvoering | Pen |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Met aardgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Crimpaansluiting |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 50 V |
| Uitvoering behuizing | Recht |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 85 °C |
| Type vergrendeling | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.34 - 0.34 mm² |
| Aantal stuurcontacten | 4 |
| Materiaal schroefdraadring | Messing |
| Aantal data contacten | 4 |
| Aantal vermogenscontacten | 4 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.34 - 0.5 mm² |
| Voor buitendiameter kabel | 7.1 - 7.5 mm |
| Draadmaat (metrisch) | |
| Min. aantal steekcycli | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | - mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | - mm² |
| Diameter connector | mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Round plug (field customisable) pin straight crimp connection M12,
Artikelnummer: 22375659
Fabrikantnummer: 1380540000