Weidmuller S-Series Multi-Tier modular terminal, snap in, dark beige, 2.5 MM², 800 V, numb - 2902550000
Artikelnummer: 26636518 | Fabrikantnummer: 2902550000 | EAN: 4099986004962
Het productnummer van de fabrikant is 2902550000. Het EAN nummer is 4099986004962. Het interne artikelnummer is 26636518.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
S-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Beige |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 116 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 3 |
| Diepte | 64.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.34 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.34 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.34 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Breedte | 5.1 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.34 - 4 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller W-serie codering rijgklem 1635000000 ne
Artikelnummer: 12179095
Fabrikantnummer: 1635000000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1856750000 ne
Artikelnummer: 20218781
Fabrikantnummer: 1856750000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 6 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20834965
Fabrikantnummer: 1527820000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 2007130000 ne
Artikelnummer: 20832120
Fabrikantnummer: 2007130000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833277
Fabrikantnummer: 1527770000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1046350000 ne
Artikelnummer: 20833872
Fabrikantnummer: 1046350000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 1792000000 ne
Artikelnummer: 20832013
Fabrikantnummer: 1792000000
Weidmuller A-series end bracket
Artikelnummer: 20832536
Fabrikantnummer: 1991920000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 2 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20831686
Fabrikantnummer: 1527540000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1856740000 ne
Artikelnummer: 20831819
Fabrikantnummer: 1856740000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 5 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20830987
Fabrikantnummer: 1527790000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833055
Fabrikantnummer: 1527570000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20832312
Fabrikantnummer: 1527880000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 2003770000 ne
Artikelnummer: 20835279
Fabrikantnummer: 2003770000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20835133
Fabrikantnummer: 1527690000
Weidmuller ZQV 2.5N/4 cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 4 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20869334
Fabrikantnummer: 1527590000
Weidmuller ZQV 2.5N/5 cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 5 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20869336
Fabrikantnummer: 1527620000
Weidmuller W-serie codering rijgklem 1635010000 ne
Artikelnummer: 12179098
Fabrikantnummer: 1635010000
Weidmuller ZQV 2.5N/2 BL
Artikelnummer: 21372542
Fabrikantnummer: 1527740000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 2 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 21268367
Fabrikantnummer: 2108470000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26636518
Fabrikantnummer: 2902550000