Weidmuller S-Series Test-Disconnect terminal, snap in, dark beige, 2.5 MM², 20 A, 500 V, N - 3016700000
Artikelnummer: 26636601 | Fabrikantnummer: 3016700000 | EAN: 4099986926547
Het productnummer van de fabrikant is 3016700000. Het EAN nummer is 4099986926547. Het interne artikelnummer is 26636601.
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
S-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 96 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering langsscheiding | Zwenkbaar |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Kleur | Beige |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Met geïntegreerde testbus | Ja |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.34 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.34 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.34 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Breedte | 5.1 mm |
| Diepte | 37.65 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.34 - 4 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801044 ne
Artikelnummer: 11037439
Fabrikantnummer: 1609801044
Weidmuller W-serie codering rijgklem 1635000000 ne
Artikelnummer: 12179095
Fabrikantnummer: 1635000000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 1854500000 ne
Artikelnummer: 20326879
Fabrikantnummer: 1854500000
Weidmuller Accessories fuse holder rated cross-section: plug-in connection wem
Artikelnummer: 20418669
Fabrikantnummer: 7921570000
Weidmuller 183310 comp.steker rijgkl. best
Artikelnummer: 12179509
Fabrikantnummer: 1833100000
Weidmuller 1878560000 best/D klem
Artikelnummer: 10435585
Fabrikantnummer: 1878560000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801687 ne
Artikelnummer: 20834351
Fabrikantnummer: 1609801687
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801693 ne
Artikelnummer: 20834256
Fabrikantnummer: 1609801693
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 6 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20834965
Fabrikantnummer: 1527820000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801686 ne
Artikelnummer: 20832424
Fabrikantnummer: 1609801686
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833277
Fabrikantnummer: 1527770000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801691 ne
Artikelnummer: 20833747
Fabrikantnummer: 1609801691
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 1792000000 ne
Artikelnummer: 20832013
Fabrikantnummer: 1792000000
Weidmuller A-series end bracket
Artikelnummer: 20832536
Fabrikantnummer: 1991920000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 2 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20831686
Fabrikantnummer: 1527540000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 5 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20830987
Fabrikantnummer: 1527790000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833055
Fabrikantnummer: 1527570000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20832312
Fabrikantnummer: 1527880000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 2007110000 ne
Artikelnummer: 20832701
Fabrikantnummer: 2007110000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20835133
Fabrikantnummer: 1527690000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26636601
Fabrikantnummer: 3016700000