Weidmuller Sail-M12 actorkabel 12P vrij kabeluiteinde 10M - 1424271000
Artikelnummer: 22375880 | Fabrikantnummer: 1424271000 | EAN: 4050118228793
Omschrijving
Sensor-actuator Cable, M12, Number of poles: 12, 10 m, Female socket,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1424271000. Het EAN nummer is 4050118228793. Het interne artikelnummer is 22375880.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Doorgangsweerstand | 0 mOhm |
| Aantal polen | 12 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Kabellengte | 10 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 1.5 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PU) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -30 - 90 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Sail-M12 actorkabel 12P vrij kabeluiteinde 10M
Artikelnummer: 22375880
Fabrikantnummer: 1424271000