Weidmuller SAK Series Feed-Through terminal block, flat-blade connection, beige / yellow, 2. - 0699660000
Artikelnummer: 23611133 | Fabrikantnummer: 0699660000 | EAN: 4008190041861
Het productnummer van de fabrikant is 0699660000. Het EAN nummer is 4008190041861. Het interne artikelnummer is 23611133.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
SAK Series
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 40 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Vlaksteekaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Vlaksteekaansluiting |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Breedte | 6.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 100 °C |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller Cross-connector (terminal) screwed no.of poles: 4 pitch in MM: 6.
Artikelnummer: 20278520
Fabrikantnummer: 0336900000
Weidmuller Cross-connector (terminal) screwed no.of poles: 3 pitch in MM: 6.
Artikelnummer: 20278541
Fabrikantnummer: 0336800000
Weidmuller Q10 V.sak4 verbinder10p.36880
Artikelnummer: 10435090
Fabrikantnummer: 0368800000
Weidmuller Q2 V.sak4 verbinder 2P.33670
Artikelnummer: 10435087
Fabrikantnummer: 0336700000
Weidmuller TSCH1 V.sak2,5/16schei.schot 31916
Artikelnummer: 12986506
Fabrikantnummer: 0319160000
Weidmuller BZT 1 za WS 10/5
Artikelnummer: 12179452
Fabrikantnummer: 1805520000
Weidmuller Marker holder (terminal) accessories none white
Artikelnummer: 20832137
Fabrikantnummer: 1805490000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609840000 ne
Artikelnummer: 20830447
Fabrikantnummer: 1609840000
Weidmuller General accessories end P
Artikelnummer: 10536604
Fabrikantnummer: 0266400000
Weidmuller STB 14 V.PS 2.3 klem
Artikelnummer: 11037955
Fabrikantnummer: 0168600000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609850000 ne
Artikelnummer: 22377051
Fabrikantnummer: 1609850000
Weidmuller PS2,3 testpen 18040
Artikelnummer: 12986497
Fabrikantnummer: 0180400000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 23611133
Fabrikantnummer: 0699660000