Weidmuller RIJGKLVRB 0687360000 - 0687360000
Artikelnummer: 22608425 | Fabrikantnummer: 0687360000 | EAN: 4008190059743
Omschrijving
Weidmüller verbindingsrijgklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0687360000. Het EAN nummer is 4008190059743. Het interne artikelnummer is 22608425.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
SAK Series
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 65 mm |
| Breedte | 6 mm |
| Diepte | 56.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Montagewijze | G-rail |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 100 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 - 4 mm² |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product