Weidmuller Sak-serie verbindingsrijgklem 0,5-6MM² eendr. 0,5-4MM² meerdr. beige - 1716240000
Artikelnummer: 22377330 | Fabrikantnummer: 1716240000 | EAN: 4008190377137
Omschrijving
Feed-through terminal block, Screw connection, beige / yellow, 4 mm²,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1716240000. Het EAN nummer is 4008190377137. Het interne artikelnummer is 22377330.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
SAK Series
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 40 mm |
| Diepte | 51.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Breedte | 6.5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 100 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.13 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.13 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.13 - 4 mm² |
| Montagewijze | DIN-/G-rail TH35/G32 |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.13 - 4 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Sak-serie verbindingsrijgklem 0,5-6MM² eendr. 0,5-4MM² meerdr. beige
Artikelnummer: 22377330
Fabrikantnummer: 1716240000