Weidmuller Sensor-aktor klem - 1783790000
Artikelnummer: 10436761 | Fabrikantnummer: 1783790000 | EAN: 4032248212514
Omschrijving
Weidmüller sensor-/actor-rijgklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1783790000. Het EAN nummer is 4032248212514. Het interne artikelnummer is 10436761.
| Klasse |
Sensor/actorrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
W-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.1 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Beige |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Kleur lichtbron | Overig |
| Aantal aansluitniveaus | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Met schermaansluiting | Nee |
| Dwars verbindbaar | Ja |
| Met voedingsfunctie | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 17.5 A |
| Geïntegreerde aardklem | Ja |
| Diepte | 48.5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.13 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.13 - 4 mm² |
| Hoogte | 74.5 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.13 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.13 - 4 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product