Weidmuller Slimfix adercodering kaartenvorm 2.5-4MM overschuiven - 1919610000
Artikelnummer: 12179581 | Fabrikantnummer: 1919610000 | EAN: 4032248556038
Omschrijving
Cable coding system, To customer specification, Conductor O.D.:3.6 - 6
Het productnummer van de fabrikant is 1919610000. Het EAN nummer is 4032248556038. Het interne artikelnummer is 12179581.
Aanvullende informatie
SlimFix
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
| Klasse |
Kabel-/adercodering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
SlimFix
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Middenwandig |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Met tekstveld | Nee |
| Opdruk | Overig |
| Montagewijze | Overschuiven |
| Lengte | 12 mm |
| Aderdiameter | 2.5 - 4 mm |
| Breedte | 5.7 mm |
| Kabeldiameter | 3.6 - 6 mm |
| Model | Kaartenvorm |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Slimfix adercodering kaartenvorm 2.5-4MM overschuiven
Artikelnummer: 12179581
Fabrikantnummer: 1919610000