Weidmuller Steekrelais schakelrelais 1 wiss.cont. - 1454430000
Artikelnummer: 22681630 | Fabrikantnummer: 1454430000 | EAN: 4050118261042
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Weidmüller schakelrelais
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1454430000. Het EAN nummer is 4050118261042. Het interne artikelnummer is 22681630.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
TERMSERIES
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Materiaal contactcoating | Nikkel |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 28.8 V |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
| Max. inschakelstroom | A |
| Nom. stroom | A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Weidmuller Steekrelais schakelrelais 1 wiss.cont.
Weidmuller TERMSERIES Miniature Switching relay, 24 V DC, no, 1 co contact (agni) , 250 V ac
Weidmuller TERMSERIES Miniature Switching relay, 24 V DC, no, 1 co contact (agni) , 250 V ac
Weidmuller TERMSERIES Miniature Switching relay, 24 V DC, no, 1 co contact (agni) , 250 V ac
Artikelnummer: 25664237
Fabrikantnummer: 4060120000
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Steekrelais schakelrelais 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 22681630
Fabrikantnummer: 1454430000