Weidmuller Striptang 210MM 0.81 - 1.7MM kerfdiepte instelbaar striplengte instelbaar - 9020000000
Artikelnummer: 10436845 | Fabrikantnummer: 9020000000 | EAN: 4008190067267
Omschrijving
Weidmüller Stripax Plus perskabelschoentang, diameter 0.5 - 2.5mm², lengte 210mm, uitvoering/bediening hand, persvorm trapezium persing, met eindvergrendeling (bij mechanis, uitvoering matrijs vast, voorgeïsoleerd materiaal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 9020000000. Het EAN nummer is 4008190067267. Het interne artikelnummer is 10436845.
| Klasse |
Striptang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Cutting, stripping and crimping too
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 210 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Kerfdiepte instelbaar | Ja |
| Langssnede | Nee |
| Spiraalsnede | Nee |
| Striplengte instelbaar | Ja |
| Greepuitvoering | 1-component |
| VDE getest | Nee |
| Met draadafsnijder | Ja |
| Rondsnede | Nee |
| Stripbereik doorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| ESD getest (elektrostatische ontlading) | Nee |
| Stripbereik diameter | 0.81 - 1.7 mm |
| Handvat | Kunststof huls |
| Zelfinstellend | Nee |
| Gewicht | 248.63 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Striptang 210MM 0.81 - 1.7MM kerfdiepte instelbaar striplengte instelbaar
Artikelnummer: 10436845
Fabrikantnummer: 9020000000