Weidmuller SwitchMark Device Marking, width: 27 MM, printed characters: without, polyester, - 2005920000
Artikelnummer: 26639233 | Fabrikantnummer: 2005920000 | EAN: 4050118391022
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Device marking, Width: 27 mm, Printed characters: without, Polyester,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2005920000. Het EAN nummer is 4050118391022. Het interne artikelnummer is 26639233.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
SwitchMark
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Breedte | 27 mm |
| Kleur | Groen |
| Transparant | Nee |
| Zelfklevend | Nee |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Diameter | 22 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Hoogte | 47.75 mm |
| Lengte | 0.1 mm |
| Metallic | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Weidmuller SwitchMark Device Marking, width: 27 MM, printed characters: without, polyester,
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller SwitchMark Device Marking, width: 27 MM, printed characters: without, polyester,
Artikelnummer: 26639233
Fabrikantnummer: 2005920000