Weidmuller Terminal strip screw connection 4 MM² 4 V 32 A no.of poles: 2 2 - 7906040000
Artikelnummer: 22382039 | Fabrikantnummer: 7906040000 | EAN: 4008190576240
Omschrijving
Single- and multi-pole terminal strip, Screw connection, medium yellow
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 7906040000. Het EAN nummer is 4008190576240. Het interne artikelnummer is 22382039.
| Klasse |
Kroonklemmenstrook
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Multipin terminal strip
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 20 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Geel |
| Diepte | 20 mm |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Montagewijze | Directe montage |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Aantal klemposities per pool | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Hoogte | 22 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Duroplast |
| Boorgatafstand centrisch | 0 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.33 - 4 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.33 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.33 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.33 - 4 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Terminal strip screw connection 4 MM² 4 V 32 A no.of poles: 2 2
Artikelnummer: 22382039
Fabrikantnummer: 7906040000