Weidmuller Test-disconnect terminal screw connection 6 8 V 41 A number of co - 1887210000
Artikelnummer: 20833249 | Fabrikantnummer: 1887210000 | EAN: 4032248526796
Omschrijving
Measuring transformer disconnect terminal, Screw connection, 500, 41,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1887210000. Het EAN nummer is 4032248526796. Het interne artikelnummer is 20833249.
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
W-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Kleur | Beige |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 52 mm |
| Breedte | 11 mm |
| Hoogte | 76.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Uitvoering langsscheiding | Glijdend |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 0.5 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Test-disconnect terminal screw connection 6 8 V 41 A number of co
Artikelnummer: 20833249
Fabrikantnummer: 1887210000