Weidmuller THM Device Marking, length: 30000 MM, printed characters: without, vinyl F - 1463830000
Artikelnummer: 26638730 | Fabrikantnummer: 1463830000 | EAN: 4050118270020
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Device marking, Length: 30000 mm, Printed characters: without, Vinyl f
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1463830000. Het EAN nummer is 4050118270020. Het interne artikelnummer is 26638730.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
THM
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Geel |
| Zelfklevend | Nee |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Magnetisch | Nee |
| Lengte | 0.08 mm |
| Metallic | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Weidmuller THM Device Marking, length: 30000 MM, printed characters: without, vinyl F
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller THM Device Marking, length: 30000 MM, printed characters: without, vinyl F
Artikelnummer: 26638730
Fabrikantnummer: 1463830000