Weidmuller W-serie verbindingsrijgklem beige - 1319070000
Artikelnummer: 22375344 | Fabrikantnummer: 1319070000 | EAN: 4050118320077
Omschrijving
Stud terminal, Threaded stud connection, dark beige, 120 mm², 269 A, 1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1319070000. Het EAN nummer is 4050118320077. Het interne artikelnummer is 22375344.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Bolt-type screw terminals
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 32 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Beige |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Hoogte | 67 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 1 |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Diepte | 79 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Boutklem |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 269 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 6 - 120 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 6 - 120 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 6 - 120 mm² |
| Montagewijze | DIN-/G-rail TH35/G32 |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product