Weidmuller W-Series Feed-Through terminal block, screw connection, blue, 4 MM², 32 A, 800 - 2892660000
Artikelnummer: 26636414 | Fabrikantnummer: 2892660000 | EAN: 4064675884347
Het productnummer van de fabrikant is 2892660000. Het EAN nummer is 4064675884347. Het interne artikelnummer is 26636414.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
W-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 6.1 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.25 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.25 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 6 mm² |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801044 ne
Artikelnummer: 11037439
Fabrikantnummer: 1609801044
Weidmuller BZT 1 za WS 10/5
Artikelnummer: 12179452
Fabrikantnummer: 1805520000
Weidmuller Eindsteun voor ts35rail
Artikelnummer: 10435405
Fabrikantnummer: 1061200000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 2 pitch in MM: 6.
Artikelnummer: 20834365
Fabrikantnummer: 1527930000
Weidmuller Marker holder (terminal) accessories none white
Artikelnummer: 20832137
Fabrikantnummer: 1805490000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 6.
Artikelnummer: 20831274
Fabrikantnummer: 1528090000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 5 pitch in MM: 6.
Artikelnummer: 20836341
Fabrikantnummer: 1527980000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 5 pitch in MM: 6.
Artikelnummer: 20831519
Fabrikantnummer: 1528240000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 2007160000 ne
Artikelnummer: 20830525
Fabrikantnummer: 2007160000
Weidmuller W-series end bracket
Artikelnummer: 20830299
Fabrikantnummer: 1061210000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 2007120000 ne
Artikelnummer: 20832873
Fabrikantnummer: 2007120000
Weidmuller Codering rijgklem 1610020000 ne
Artikelnummer: 20831333
Fabrikantnummer: 1610020000
Weidmuller ZQV 4N/3 cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 3 pitch in MM: 6.
Artikelnummer: 20877789
Fabrikantnummer: 1527940000
Weidmuller ZQV 4N/4 cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 4 pitch in MM: 6.
Artikelnummer: 20877829
Fabrikantnummer: 1527970000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1011320000 ne
Artikelnummer: 10873672
Fabrikantnummer: 1011320000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 2 pitch in MM: 6.
Artikelnummer: 21268370
Fabrikantnummer: 1528040000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 5 pitch in MM: 6.
Artikelnummer: 21268390
Fabrikantnummer: 1528140000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 10 pitch in MM: 6
Artikelnummer: 21268371
Fabrikantnummer: 2460740000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26636414
Fabrikantnummer: 2892660000