Weidmuller W-Series Test-Disconnect terminal, screw connection, black, 2.5 MM², 20 A, 250 - 1362940000
Artikelnummer: 26635666 | Fabrikantnummer: 1362940000 | EAN: 4050118165128
Het productnummer van de fabrikant is 1362940000. Het EAN nummer is 4050118165128. Het interne artikelnummer is 26635666.
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
W-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering langsscheiding | Zwenkbaar |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 3 |
| Diepte | 44.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Breedte | 5.08 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801044 ne
Artikelnummer: 11037439
Fabrikantnummer: 1609801044
Weidmuller BZT 1 za WS 10/5
Artikelnummer: 12179452
Fabrikantnummer: 1805520000
Weidmuller Connector BLZP 5.08
Artikelnummer: 20067413
Fabrikantnummer: 1948250000
Weidmuller Eindsteun voor ts35rail
Artikelnummer: 10435405
Fabrikantnummer: 1061200000
Weidmuller Marker holder (terminal) accessories none white
Artikelnummer: 20832137
Fabrikantnummer: 1805490000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 6 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20834965
Fabrikantnummer: 1527820000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833277
Fabrikantnummer: 1527770000
Weidmuller End plate (terminal) end plate 87.25 MMX1.5 MM beige
Artikelnummer: 20834731
Fabrikantnummer: 1142990000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 1792000000 ne
Artikelnummer: 20832013
Fabrikantnummer: 1792000000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 2 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20831686
Fabrikantnummer: 1527540000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 5 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20830987
Fabrikantnummer: 1527790000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833055
Fabrikantnummer: 1527570000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20832312
Fabrikantnummer: 1527880000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20835133
Fabrikantnummer: 1527690000
Weidmuller ZQV 2.5N/4 cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 4 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20869334
Fabrikantnummer: 1527590000
Weidmuller ZQV 2.5N/5 cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 5 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20869336
Fabrikantnummer: 1527620000
Weidmuller PCB plug connector male connectors closed side 5.8 MM no. of poles
Artikelnummer: 20883570
Fabrikantnummer: 1948330000
Weidmuller ZQV 2.5N/2 BL
Artikelnummer: 21372542
Fabrikantnummer: 1527740000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 2 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 21268367
Fabrikantnummer: 2108470000
Weidmuller ZQV 2.5N/4 BL
Artikelnummer: 21372929
Fabrikantnummer: 1527780000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26635666
Fabrikantnummer: 1362940000